Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
TOPlist

Makarská riviéra - Drvenik

Úvod Úvod Chorvatsko 2021Apartmány - Drvenik

Naše apartmány se nacházejí jen 20 - 60m od pláže v letovisku Drvenik – Donja Vala v malebném zálivu Jaderského moře. Nad vesnicí se tyčí pohoří Rilič, jenž je součástí horského masivu Biokovo.

      Donja Vala nabízí centrální oblázkovou pláž, částečně stíněnou vzrostlými borovicemi. Pod nimiž jsou zahrádky místních restaurací s výhledem na moře a panoramata ostrova Hvar a poloostrova Pelješac.Drvenik - Donja Vala

 

 

 

západ slunce nad HvaremKrásné podvečery lákají k procházkám po pobřežní promenádě do vedlejší vesnice Drvenik – Gornja Vala, nebo do nedalekého Zaostrogu.

 

   Drvenik Vám také nabízí veškeré potřebné zázemí - na pobřežní promenádě naleznete supermarket, pekárny, stánky se zeleninou, směnárnu, restaurace, pizzerie, bary, stánky se suvenýry a zmzrzlinou na kařdém rohu. Navíc je Drvenik pokrytý Wi-Fi signálem s volným přístupem na internet!


Vyplňte prosím rezervační formulář níže, my se Vám ozveme a dle Vašich požadavků najdeme a nabídneme nejvhodnější apartmán za skvělou cenu! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervační formulář Apartmán

znaků do konce.
Termín
Typ dopravy
Nástupní místo (pro autobusovou dopravu)
Počet osob 18 a více let:
Počet osob 12-17let
Počet dětí do 12 let:
antiSpam [nový kód]