Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
TOPlist

Typy ubytování

Úvod ÚvodChorvatsko 2020

Chorvatská republika je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Jeho sousedy jsou Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina a Černá Hora.

         Chorvatsko je ráj pro všechny milovníky Jadranu, kteří se v letní sezoně vydávají za krásnými plážemi, kde si užívají koupání v křišťálově čistém mořiChorvatsko 2020, to je dovolená plná slunce, moře, zábavy a odpočinku u moře. Klienti mohou využít široké nabídky ubytování u moře všech cenových kategorií. V naší nabídce Chorvatsko 2020 naleznete mobilní domy přímo u moře za nejlepší ceny, luxusní klimatizovaný karavan i apartmány u moře s možností polopenze. Naše ubytování v Chorvatsku je vhodné pro rodiny s dětmi - ideální dovolená u moře 2020. Nabízíme také nejlepší poměr cena - kvalita, tzn nejlevnější dovolená u moře, výhodné ceny, slevy na děti, akce first minute a last minute, levné ubytování u moře Chorvatsko levně 2020.

       Kemp Dole je rozprostřen ve stínu borovic a může se pochlubit nejkrásnějšími plážemi na Makarské riviéře a je jedním z nejoblíbenějších kempů na Jadranu vůbec. V tomto kempu nabízíme dovolenou u moře v letní sezoně 2020 v komfortních mobilních domech přímo u moře. Levná dovolená pro celou rodinu! Možnost zajištění stravy - polopenze v místní restauraci nebo vaření vlastní v mobilhomu ve vybavené kuchyňce. 

     Luxusní karavany s klimatizací pro celou rodinu - levná dovolená, kvalitní ubytování u moře!

Levné ubytování na Makarské riviéře poskytujeme také v apartmánech! Apartmány u moře levně - Dovolená Chorvatsko 2020. Ubytování u moře levně na Makarské riviéře - Podgora, Igrane, Živogošče, Drvenik, Podaca. Doprava do Chorvatska je možná zájezdovými autobusy nebo vlastní - autem. 

   V sezoně 2020 zajišťujeme na Vaší dovolené fakultativní výlety - Dubrovnik, Makarska, Split, Trogir, vodopády Kravica, Mostar, Biokovo, ostrovy Hvar, Brač - Bol, Korčula, poloostrov Pelješac a další. V kempu Dole otevřen v sezoně 2020 nafukovací aquapark přímo u pláže - více zábavy pro Vás a Vaše děti!Vyberte si z naší nabídky Dovolená u moře Chorvatsko levně 2020!